Bioudrażniacz odpływów Bioxi 60g

Dostępność: 7 sztuk - Zapytaj o większą ilość kontakt@ogrodniczowiniarski.pl
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 30,90 zł 30.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

BIOUDRAŻNIACZ ODPŁYWÓW BIOXI

Bioudrażniacz BIOXI to złożony mikrobiologiczny preparat o działaniu ukierunkowanym na rozkład jak i zapobieganie powstawaniu złogów organicznych w odpływach sanitarnych (kuchnia, łazienka) Preparat zawiera mieszaninę mikroorganizmów o wysokiej aktywności enzymatycznej zdolnych do degradacji różnych związków organicznych w tym białek, węglowodanów, tłuszczów oraz włosów i paznokci. Preparat może być stosowany do każdego rodzaju odpływów zarówno w gospodarstwie domowym jak i placówkach gastronomicznych. Preparat jest bezpieczny dla systemów sanitarnych i odpływowych.

Skład: Preparat składa się z kompozycji niepatogennych mikroorganizmów w zawieszonych na nośniku organicznym stanowiącym jednocześnie substancje startowe dla bakterii. Preparat nie zawiera żadnych substancji chemicznych klasyfikowanych jako niebezpieczne. Jego składniki są w pełni biodegradowalne i nie stanowią zagrożenia dla środowiska naturalnego. Znajdujące się w preparacie bakterie po przejściu przez system kanalizacji powodują dalszą degradację związków organicznych w szambach i oczyszczalniach ścieków.

Działanie: Preparat wprowadzony do instalacji sanitarnej powoduje:

  • rozkład bądź przeciwdziałanie powstawaniu złogów organicznych w instalacjach odpływowych
  • eliminację fetorów z syfonów i systemów odpływowych
  • rozkład białek, tłuszczów, węglowodanów oraz włosów i paznokci
  • przeciwdziałanie zapychaniu rur kanalizacyjnych

Dawkowanie: Preparat winien być wprowadzony do instalacji sanitarnej wieczorem bądź w sytuacji okresowego niekorzystania z odpływu (przez kilka godzin) Preparat aplikujemy w ilości 5 gramów i zalewamy ok. ½ litra letniej wody. Prewencyjnie preparat stosujemy co 30 dni bądź częściej w zależności od skali problemu (ilość osób korzystających z łazienki, zrzut ścieku, ilość zlewanego tłuszczu, średnica rur odpływowych, spadek sieci kanalizacyjnej itp)

Środki ostrożności: Stosować preparat zgodnie w instrukcją zawartą na etykiecie. Chronić przed dziećmi. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w zamkniętym pojemniku.Chronić przed działaniem promieni słonecznych i źródeł ciepła.

Opakowanie: 60 g (wystarcza na rok czasu przy comiesięcznym prewencyjnym stosowaniu)

Okres trwałości: 24 m-ce od daty produkcji.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl