BIOXI Tabletki do szamba 24 szt.

Dostępność: 9 sztuk - Zapytaj o większą ilość kontakt@ogrodniczowiniarski.pl
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 48,00 zł 48.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

BIOXI

TABLETKI DO SZAMBA, OCZYSZCZALNI
ORAZ LATRYN I SUCHYCH WC


Pięć miliardów bakterii w jednej tabletce!

 


 

Preparat BIOXI usprawnia działanie przydomowych oczyszczalni i szamb szczelnych. Przewidziany do zastosowania do każdego typu oczyszczalni. Zawarte w preparacie enzymy katalizują reakcję rozkładu substancji złożonych znajdujących się w ścieku do związków prostych stanowiących źródło pokarmu dla bakterii.  Dostarczona w ten sposób szczepionka bakteryjna zdolna jest do szybkiego namnażania w całej strukturze ścieku, czyniąc proces utylizacji bardziej wydajnym.  Odpowiednio dobrane szczepy bakterii są w stanie rozwijać się w warunkach tlenowych jak i beztlenowych oraz w szerokim zakresie zmian pH i temperatury.  Musująca formuła tabletki ułatwia właściwą kolonizację ścieku przez bakterie.

 

Działanie BIOXI:

- wspomaga proces utylizacji ścieku,
- likwiduje fetory i nieprzyjemne zapachy,
- działa w warunkach tlenowych i beztlenowych,
- upłynnia pokłady osadów dennych w zbiornikach,
- zmniejsza częstotliwość opróżniania zbiorników,
- likwiduje kożuchy powierzchniowe,
- powoduje degradację szkodliwych substancji

 

Dawkowanie:

Oczyszczalnie ścieków: 1 tabletka na 3 m^3 napływającego ścieku co 14 dni. Tabletkę należy wrzucić do toalety, odczekać do częściowego rozpuszczenia i spuścić wodę.


Szamba szczelne: 1 tabletka na każde 3 m^3 napływającego ścieku co 14 dni. Tabletkę należy wrzucić do toalety, odczekać do częściowego rozpuszczenia i spuścić wodę.


Latryny i suche WC: 1-2 tabletki rozpuścić w 2-3 litrach wody i polać po powierzchni odchodów. Aplikację przeprowadzać co 7 dni.


Skład biopreparatu:

BIOXI zawiera niepatogenne szczepy bakterii, enzymy, startery umożliwiające rozwój bakterii w niekorzystnych warunkach oraz nośnik.


Opakowanie:

24 tabletki

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl